Ametyst koule

Neohodnoceno
 
  • 1 z 3
 

Ametystová koule s podstavcem

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
23.7.2019
749 Kč    
Kategorie Koule z minerálů
 

Jedinečná koule z ametystu vhodná jako dekorace na Váš pracovní stůl nebo noční stolek. Koule je vhodná také k meditacím či jako talisman.

Ametyst je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru.

Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva a střevní mikroflóru, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů, činnost metabolismu, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém.

Koule je vhodná pro znamení: Beran, Panna, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář a Ryby.

Součástí balení je také podstavec, na který kouli můžete umístit.

Váha koule: 129 g, Velikost 4,5 cm

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.