Vznešenost - náramek z chryzokolu a lávy

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Náramek z chryzokolu a lávy.

289 Kč
Kategorie Náramky dámské
Zvolte variantu
Vznešenost - náramek z chryzokolu a lávy Velikost: 16 cm Na dotaz 289 Kč
   
Vznešenost - náramek z chryzokolu a lávy Velikost: 17 cm Na dotaz 289 Kč
   
Vznešenost - náramek z chryzokolu a lávy Velikost: 18 cm Na dotaz 289 Kč
   
Vznešenost - náramek z chryzokolu a lávy Velikost: 19 cm Na dotaz 289 Kč
   
Vznešenost - náramek z chryzokolu a lávy Velikost: 20 cm Na dotaz 289 Kč
   
Vznešenost - náramek z chryzokolu a lávy Velikost: jiná velikost Na dotaz 289 Kč
   
 

Chryzokol je kamenem klidu, tiší emoce, poskytuje sílu rozvážnosti, pozvedává moudrost, přitahuje lásku a upevňuje vztahy, hojí bolesti srdce a na úrovni srdeční čakry zvyšuje schopnost milovat, má očistný vliv, vyhání veškeré negativní energie. Z čakry solar plexu odstraňuje negativní emoce (např. pocit viny), pomáhá při meditacích, zlepšuje komunikaci, ale také rozpozná, kdy je lepší mlčet.

Láva je ochranným talismanem, který svého majitele chrání před negativními energiemi a vrací je zpět svému původci. Vibrace lávových kamenů dokáží navodit pocit relaxace, uklidnit a harmonizovat energie. Pozitivně ovlivňují potíže s koncentrací nebo spánkem. Silná energetická vibrace lávových kamenů probouzí naši energii, která volně proudí skrze meridiány, energetické dráhy těla. Ovlivňuje příznivě i imunitní systém, pozitivně působí proti stresu a odstraňuje deprese. Příznivě působí na činnost vnitřních orgánů, zrychluje metabolismus, detoxikuje organismus, zlepšuje oběh krve i lymfy a pomáhá při regeneraci kůže. 

Velikost korálků je 6 mm.

Náramek je vhodný pro znamení: Býk, Váhy, Střelec, Vodnář, Štír a Kozoroh

Náramek zasílám v ozdobném sáčku z organzy.

Chcete upravit náramek dle vašeho přání? Chcete vyměnit přívěšek nebo naopak náramek bez přívěšku? Rádi vám náramek upravíme dle vašeho přání. Napište nám!