Kožená peněženka bez přezky + náramek z lávy a tygřího oka

Neohodnoceno
 
  • 1 z 9
 

Dárkový set pro muže: Kožená peněženka bez přezky a minerální náramek z lávy a tygřího oka.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
3.4.2023
1 049 Kč    
Kategorie Dárkové sety pro muže
 

Pánská peněženka vyrobena z pravé kůže. Uvnitř najdete přihrádky na bankovky, platební karty a kapsičku na mince.
Peněženka je v krabičce, doporučujeme jako dárek.

materiál: pravá kůže
provedení: dvojitý steh speciální nití
kapsa na mince
2 přihrádky na bankovky
10 kapsiček na karty
2 skryté kapsy a 1 skrytá kapsa na zip
2 kapsy na doklady s fólií
1 kapsička na fotku
zadní skrytá kapsa
rozměry: výška 10 cm, šířka 12,5 cm
dárková krabička je součástí balení

Náramek z tygřího oka a lávy ve velikosti 20 cm. V případě zájmu o jinou velikost, nás kontaktujte. Rádi vám upravíme velikost dle vašeho přání.

Tygří oko je ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou a zároveň podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí. Je to hřejivý kámen, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty a potlačuje deprese. 

Láva je ochranným talismanem, který svého majitele chrání před negativními energiemi a vrací je zpět svému původci. Vibrace lávových kamenů dokáží navodit pocit relaxace, uklidnit a harmonizovat energie. Pozitivně ovlivňují potíže s koncentrací nebo spánkem. Silná energetická vibrace lávových kamenů probouzí naši energii, která volně proudí skrze meridiány, energetické dráhy těla. Ovlivňuje příznivě i imunitní systém, pozitivně působí proti stresu a odstraňuje deprese. Příznivě působí na činnost vnitřních orgánů, zrychluje metabolismus, detoxikuje organismus, zlepšuje oběh krve i lymfy a pomáhá při regeneraci kůže.