Přívěšek srdce z minerálních kamenů jako dárek zdarma pro všechny objednávky nad 999 Kč. Udělejte si radost dvakrát.

Ametystová drúza 215g

1 hodnocení
 
Novinka Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Ametystová drúza 215 g.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
25.10.2021
799 Kč    
Kategorie Drúzy a špice
 

Ametystová drúza slouží jako nádherná dekorace na Vás noční stolek nebo pracovní stůl k očištění prostoru. Na ametystové drúze můžete také očistit Vaše minerální náramky. Věříme, že si tuto krásnou dekoraci zamilujete stejně tak jako my.

Ametyst je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru.

Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva a střevní mikroflóru, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů, činnost metabolismu, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém.

Drúza je vysoce kvalitně opracovaná, má leštěné hrany a jedná se o velice jedinečný unikát.

Výška drúzy 7 cm

Váha: 215 g

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.