Ametystová drúza 6x5 cm

2 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Ametystová drúza 6x5 cm.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
27.9.2023
399 Kč    
Kategorie Drúzy a špice
 

Ametystová drúza slouží jako nádherná dekorace na Vás noční stolek nebo pracovní stůl k očištění prostoru. Na křišťálové drúze můžete také očistit Vaše minerální náramky. Věříme, že si tuto krásnou dekoraci zamilujete stejně tak jako my.

Ametyst je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru.

Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva a střevní mikroflóru, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů, činnost metabolismu, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém.

 

 Rozměr 6x5 cm