Ametyst - dekorační drúza 7,5 cm

Neohodnoceno
 
  • 1 z 2
 

Dekorační drúza z ametystu.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
10.7.2020
659 Kč    
Kategorie Drúzy
 

Jedinečná dekorativní drúza z ametystu. Drúzu doporučujeme umístit na noční stolek či na pracovní stůl. Drúza nám také skvěle poslouží k očištění minerálních náramků. Náramek doporučujeme položit na drúzu a nechat ho odpočívat přes noc na temném místě 

Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, obdařen vysoce spirituálními vibracemi.

Ametyst je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru.

Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva a střevní mikroflóru, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů, činnost metabolismu, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.