Milovnice života - náhrdelník z růženínu, jaspisu, bodhi a amazonitu

3 hodnocení
 
  • 1 z 4
 

Náhrdelník ze 4 druhů kamenů se střapcem.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
3.2.2020
1 190 Kč    
Kategorie Náhrdelníky
 

Jedinečný náhrdelník s oblíbenými minerály se skládá z 88 korálků a střapce.

Obrázkový jaspis je úzce spjat se zemí, podporuje a rozvíjí kořenovou čakru, vypráví pomocí svých obrázků poselství minulosti, vynáší na povrch potlačené pocity, vinu, nenávist, lásku a přináší poučení do další fáze života, přináší klid, odstraňuje strach, čistí ledviny a podporuje imunitní systém.

Užití: štěstí, krása, ochrana, zdraví, léčení

Růženín univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii. Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře.

Užití: láska, krása, uzdravování, trpělivost, životní energie

Bodhi korálky jsou vyrobené z plodů, vzácného a posvátného fíkusu religiosa, pod kterým Buddha dosáhl osvícení. Jsou naprosto přírodní, bez jakéhokoliv dobarvování.

Amazonit připomíná svými podmanivými odstíny tyrkysově zelené hlubokou průzračnou vodu, navozuje klid duše, pocit bezpečí, rovnováhu a harmonii. Je nazýván „kamenem odvahy a pravdy“, používá se k hledání sebe sama, objevení vlastní pravdy a k překonání strachu. Pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocit. 

Velikost korálků je 8 mm.

Délka náhrdelníku včetně střapce je 95 cm.

Náhrdelník je vhodný pro znamení: Panna, Blíženci, Býk, Váhy, Rak, Vodnář a Kozoroh

Náhrdelník obdržíte v ozdobném sáčku z organzy.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.