5 typů náramků, které zjednoduší váš život

 
Náramky z minerálů nejsou jenom na parádu. To nejlepší na nich je, že každý z těchto šperků má svoji jedinečnou moc. Podle různých kombinací vybraných kamenů pomůže takový náramek třeba vyléčit některé zdravotní problémy, potlačit záporné vlastnosti, nebo přivést do vašeho života štěstí, lásku či bohatství. Tady se pak víc než jinde vyplatí vybírat nejen podle vzhledu.Tak co se nejvíc hodí vám?
 
 
 
Dejte průchod citům
Máte problém vyjádřit své skryté city? Toužíte po lásce a věrnosti? S vyslovením vám pomůže a cestu k lásce usnadní růženín nebo měsíční kámen.
 
Náš tip: Síla lásky
 
 sila

 

Skoncujte se žárlivcem
Nedokážete občas ovládnout svůj vztek a jste extrémně žárliví? Nebo to trápí vaši drahou polovičku? Utišit vztek, závist i žárlivost a rozptýlit negativní myšlenky dokáží šperky z karneolu.
 
Náš tip: Ochránce
 
Ochránce
 
 

Pro nekonečnou rozkoš
Jste neustále v jednom kole, pohlcuje vás stres a trpí tím i váš milostný život? Divy dokáže náramek z jaspisu. Do vaší duše přinese klid a uvolnění, dodá vám novou energii, podpoří funkci pohlavních orgánů a tím prodluží i sexuální rozkoš.
 
Náš tip: Proti stresu
 
new
 
 

Ať už na nic nezapomenete
Co si nenapíšete, to prostě nevíte? Důležitá data a fakta je pro vás čím dál těžší si zapamatovat? Vaši paměť posílí a touhu po poznání vzbudí howlit. A když si dáte náramek z howlitu v noci pod polštář, zaručeně usnete jako miminko. Výborně totiž působí i proti nespavosti.
 
Náš tip: Uklidňující
 
stažený soubor (1)
 
 
Nevybrali jste si? Napište nám a nechte si poradit. Rádi vám připravíme náramek na míru speciálně pro vás.
 
 
PS: Pokud vás nic netrápí, jste šťastní lidé...:) I přesto však u nás najdete šperky, které se k vám budou hodit o něco víc než jiné. V příštím článku vám napíšeme o tom, jak získat jedinečný doplněk svojí osobnosti díky výběru kamene podle znamení zvěrokruhu.