Chybí vám pozitivní energie? Ozdobte se náramkem z minerálů

 

Příroda se nám mění před očima, sluneční paprsky jsou vzpomínkou na dlouhé letní dny a ráno se bez teplého čaje či kávy neobejdeme, zkrátka PODZIM je tu a s ním přichází čas ozdobit zápěstí podzimními náramky, které jsou plné hřejivých barev a navíc krásně doplní váš outfit a nejen to. Naše náramky jsou plné pozitivní energie, které je s přicházející zimou potřeba více než dost. 

 NÁRAMKY PLNÉ POZITIVNÍ ENERGIE:

Ochránce - náramek z karneolu a onyxu

Náramek s vysokou energií, dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život, motivuje k úspěchu, tiší vztek, žárlivost, závist a zášť, rozptyluje deprese a negativní myšlenky, dodává výřečnost a potlačuje strach mluvit na veřejnosti, posiluje sebedůvěru.

K ZAKOUPENÍ ZDE

ermlnvaqbheoaf

 

Harmonie - náramek z karneolu a jadeitu

Náramek přitahuje lásku, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup

K ZAKOUPENÍ ZDE

bílá hnědý

Náramek z karneolu

Podle tradice přináší štěstí. Symbolizuje vitální činorodou energii Země. Učí nás prožívat každý okamžik života, určit si životní směr a pozitivně naplnit smysl našeho žití. Probouzí v nás tvořivost a kreativitu, schopnost proměnit nově získané poznatky ve skutečnost, učí nás aktivně cítit, myslet, jednat a žít.

K ZAKOUPENÍ ZDE

361_1

 

Energie BODHI - náramek ze semínek Bodhi, citrínu a jaspisu

Bodhi korálky jsou vyrobené z plodů, vzácného a posvátného fíkusu religiosa, pod kterým Buddha dosáhl osvícení. Jsou naprosto přírodní, bez jakéhokoliv dobarvování.

Náramek nás učí přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochrannou před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary.

K ZAKOUPENÍ ZDE

388-2

 

Energie přírody - náramek z achátu, citrínu a karneolu

Náramek dodává citovou, tělesnou a duševní rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a pomáhá při citových zklamáních. Díky citrínu náramek poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní.

K ZAKOUPENÍ ZDE

379

 

Věříme, že si vyberete z naší podzimní kolekce náramků. Každý náramek je pro vás s láskou a obrovskou pozitivní energií ručně vyrobený. Náramek obdržíte v dárkovém pytlíčku s popiskem daného náramku, tudíž se vybízí ho darovat někomu blízkému. 

Tak potěšte svou spřízněnou duši či sebe a hlavně mějte prima podzim! 

S láskou Lucie

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.