Přívěšek srdce z minerálních kamenů jako dárek zdarma pro všechny objednávky nad 999 Kč. Udělejte si radost dvakrát.

3 x ANO pro náramek z minerálů

3 důvody, proč náramek z minerálů nesmí chybět ani na vaší ruce

Už nějakou dobu po minerálních náramcích pokukujete. Stále se ještě rozhodujete, zda si nějaký pořídit, nebo ne? A proč dát přednost právě jemu před ostatními šperky? Třeba vás jeden z našich 3 důvodů konečně přesvědčí.   

1) Šperk, který potěší nejen oko

Atraktivní vzhled. To je to hlavní, co pravděpodobně očekáváte od náramku. Punc luxusu a originality. Vzácné kameny, většinou doplněné stylovým přívěskem, zaujmou vás i vaše okolí hned na první pohled. A tenhle šperk má navíc ještě jednu skvělou přidanou hodnotu. Každý náramek má totiž svůj vlastní příběh. A když ho začnete nosit, pomůže vám psát i ten váš. Tak, aby to vždycky dobře dopadlo.

2) Originální doplněk šitý na míru

Nejde jen o obyčejný doplněk. Ať už si vyberete náramek jakýmkoliv způsobem, bude to přesně ten, který k vám patří. Nezáleží, zda budete vybírat podle vzhledu, podle znamení zvěrokruhu, nebo přímo podle toho, co od náramku očekáváte. Cestu si k vám vždy najde ten pravý. V tom totiž spočívá jejich síla.

A pokud byste si přece jenom nebyli úplně jisti, můžeme vám náramek „ušít“ jako originál na míru přesně pro vás. Podle toho, co vás zrovna trápí a po čem toužíte.

3) Magická síla, která dokáže i léčit

A klasicky – to nejlepší na konec. Už po staletí je minerálním kamenům přisuzována magická síla. Že nevěříte na pohádky? Nebojte, tady nejde o žádná „kouzla“. Tyto vzácné kameny zkrátka a jednoduše pozvolna uvolňují pozitivní energii a tu negativní naopak odvádí pryč. Tak dokážou jistým způsobem ovlivňovat váš život.

Mohou vás posunout tím správným směrem, poradit s těžkým rozhodnutím, ale třeba i pomoci vyléčit různé (nejen) zdravotní problémy. Záleží jen na vás, co budete zrovna potřebovat, a jak moc v sílu minerálů budete věřit.

Tak už máte vybráno? O tom, který z kamenů je ten nejlepší právě pro vás, se dozvíte více tady. A nebo se nechte jenom vést svým srdcem.

52500217_1855567714570983_5272078678031859712_n