Přívěšek srdce z minerálních kamenů jako dárek zdarma pro všechny objednávky nad 999 Kč. Udělejte si radost dvakrát.

Karma, jak funguje? A jak ji změnit?

Krásný den,
 
 
jistě jste několikrát slyšeli někoho říkat "Karma ti to vrátí", možná jste už sami toto někomu řekli. Karmu si většina z nás představuje jako něco špatného. Když někdo udělá něco, co se nám nelíbí, tak nás hned napadne tento výrok. 
Není to tak?
 
Víte, že za tímhle slovem se skrývá něco mnohem hlubšího a také ne vždy pouze v negativním smyslu?
 
Abychom správně pochopili karmu, musíme nejdříve pochopit, co je to příčina a co je následek. Neboli co dáme a uděláme, to také dostaneme zpět.
 
Je tedy pouze na nás, zda budeme ze sebe vysílat a dávat pozitivní energii a jednat správně nebo naopak ze sebe budeme vysílat jen to špatné a negativní, podle toho se bude tak odvíjet naše karma. Naší karmu a její typ si tak vytváříme sami vlastními myšlenkami a činy.
 
Pozitivní jednání nebo skutky přinesou pozitivní výsledky. Když uděláme něco dobrého, něco dobrého na oplátku získáme.
 
Karma je přírodní zákon, zrovna tak jako zákon přitažlivosti.
 
Jak změnit karmu a lze to vůbec?
 
Často se můžeme setkat s lidi, kteří svádí vinu na své okolí, na svou rodinu nebo na jiné vnější okolnosti a tvrdí, že s tím nemohou nic dělat.
Opak je pravdou. Svou karmu můžeme změnit hned teď. Každý den dostáváme novou příležitost, pokud se rozhodneme ve svém životě změnit přesvědčení a začít znovu. Stačí jen vydržet a výsledky naší proměny se brzy dostaví.
Naše "karmická nádoba" se může od této chvíle postupně proměnit současně s naším novým pohledem na svět a přístupem k našemu životu.
 
K tomu nám můžou pomoci některé minerální kameny, které transformují negativní vzorce chování a zlomí špatné návyky.
 
Vybrali jsme pro Vás kámen rodochrozit, který pomáhá rozvíjet náš osobní růst, vnitřní svobodu a pomáhá se zbavit našich zažitých vzorců chování a myšlení.
 
stažený soubor_2