Přívěšek srdce z minerálních kamenů jako dárek zdarma pro všechny objednávky nad 999 Kč. Udělejte si radost dvakrát.

Krystalová voda - porozumění a klidný spánek

2 hodnocení
 
  • 1 z 2
 

Sada minerálů na přípravu krystalové vody. Růženín a howlit.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
29.5.2024
229 Kč    
Kategorie Krystalové vody
 

Sada minerálů na přípravu krystalové vody. Sada obsahuje 2 ks růženín a howlit. Cca 150 g.

Minerály obdržíte v ručně šitém měšci z Nepálu.

Krystaly, které do vody vložíme, předají své léčivé vibrace vodě a my si tak můžeme vychutnat osvěžující krystalovou vodu a harmonizovat své tělo i duši.

Růženín nás učí sebelásce, podporuje něžnost, přátelství a lásku k sobě samému i ostatním. Pomáhá projevovat city a vnímavost. Podporuje fantazii, inspiraci i tvořivost. Uklidňuje při smutku, traumatech a krizích. Dodává životní energii a zajišťuje klidný spánek.

Howlit se projevuje jako mimořádně uklidňující kámen, působí jako vynikající prostředek proti nespavosti, zejména pokud je způsobena příliš aktivní myslí. V duševní rovině učí trpělivosti a současně potlačuje vztek a nekontrolovatelnou zlost. Pomáhá rovněž překonávat přehnanou kritičnost a sobectví. Posiluje kladné povahové rysy.
Howlit uklidňuje mysl a výborně působí při usínání nebo meditaci. Umožňuje klidnou a racionální komunikaci. Jedná se o kámen posilující paměť a současně vzbuzující touhu po poznání. 

 Jak připravit krystalovou vodu?

Kameny opláchneme pod vlažnou tekoucí vodou a umístíme do nádobky s vodou. Můžeme použít sklenici či džbánek. Ideální voda pro přípravu krystalového nápoje je voda pramenitá, ale můžete použít i vodu z vodovodu či kupovanou. Kameny necháme 1-2 hodiny ve vlažné vodě odpočívat a poté si vychutnáme osvěžující nápoj plný nové energie. Krystalová voda chutná jako čerstvá voda ze studánky.