Přívěšek srdce z minerálních kamenů jako dárek zdarma pro všechny objednávky nad 999 Kč. Udělejte si radost dvakrát.

Přátelství

Mezinárodní den přátelství 30. července

Přátelství je stejně tak jako láska nedílnou součástí našeho života. Pravé přátelství vydrží roky, pomáhá nám v těžkých chvílích, ale i ve chvílích radosti a štěstí. Obohacuje náš život a tvoří nezapomenutelné vzpomínky, ze kterých čerpáme sílu i po letech. Pravé přátelství si proto musíme hýčkat. Čas potěšit přítele nebo přítelkyni, vyjádřit naše potěšení ze společných chvil můžeme kdykoliv. Nemusíme čekat na příležitost jako jsou Vánoce či narozeniny.

Naopak pravá chvíle nastává, právě když obdarovaný neočekává dárek. Dárkem může být pozvání na kávu, výlet, květina apod. nebo dárek trvalý např. náramek z minerálu. Tento dárek bude každý den připomínat, že na obdarovaného myslíte, že pro Vás hodně znamená.

Mezi minerály, které přispívají k pevnému přátelství patří například růženín, jadeit, turmalín nebo achát. Můžete vybírat minerály také podle potřeb obdarovaného - klid a harmonie nebo naopak síla a energie, dále pak třeba štěstí, trpělivost, láska. Dalším aspektem pro výběr může být vzhled minerálu, jistě svého přítele nebo přítelkyni dobře znáte a víte, která barva potěší nejvíce. Dobrým typem mohou být i párové náramky, díky kterým dáte najevo, že zkrátka patříte k sobě.

A když už opravdu nevíte kudy kam a víte jen, že byste chtěli někomu udělat radost, tak se na nás obraťte a my Vám rádi poradíme s vhodným dárkem.