Přívěšek srdce z minerálních kamenů jako dárek zdarma pro všechny objednávky nad 999 Kč. Udělejte si radost dvakrát.

Krystalová voda - štěstí a hojnost

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Sada minerálů na přípravu krystalové vody. Citrín a křišťál.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
26.6.2024
229 Kč    
Kategorie Krystalové vody
 

Sada minerálů na přípravu krystalové vody. Sada obsahuje 2 ks citrín a křišťál. Cca 150 g.

Minerály obdržíte v ručně šitém měšci z Nepálu.

Krystaly, které do vody vložíme, předají své léčivé vibrace vodě a my si tak můžeme vychutnat osvěžující krystalovou vodu a harmonizovat své tělo i duši.

Citrín je mimořádně blahodárně působící krystal, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní.  

Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. 

Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek.

Jak připravit krystalovou vodu?

Kameny opláchneme pod vlažnou tekoucí vodou a umístíme do nádobky s vodou. Můžeme použít sklenici či džbánek. Ideální voda pro přípravu krystalového nápoje je voda pramenitá, ale můžete použít i vodu z vodovodu či kupovanou. Kameny necháme 1-2 hodiny ve vlažné vodě odpočívat a poté si vychutnáme osvěžující nápoj plný nové energie. Krystalová voda chutná jako čerstvá voda ze studánky.