Přívěšek srdce z minerálních kamenů jako dárek zdarma pro všechny objednávky nad 999 Kč. Udělejte si radost dvakrát.

Klidná duše - náhrdelník ze sodalitu, howlitu a jaspisu

2 hodnocení
 
  • 1 z 4
 

Náhrdelník ze sodalitu, howlitu a jaspisu.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
28.5.2024
989 Kč    
Kategorie Náhrdelníky a přívěšky
 

Jedinečný náhrdelník s oblíbenými minerály se skládá z 84 korálků a střapce.


Howlit
 - přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci, dodává harmonii, pomáhá přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou, bez potřeby je měnit, umožňuje nenechat se zasáhnout problémy jiných, pomáhá rozpoznávat podvědomé pocity a myšlenky, uklidňuje city, činní nás odolnějšími vůči stresu, překonává nervozitu, netoleranci a podrážděnost. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě, otevírá srdeční čakru.

Užití: klid, harmonie, meditace, uvolnění, léčení

Sodalit - mezi modrými kameny má nejintenzivnější vibrace, spojuje logiku s intuicí, prohlubuje meditaci a porozumění aktuálním stavům vašeho života, rozvíjí a zklidňuje mysl, potlačuje duševní zmatek, umožňuje přijímat nové informace, dodává odvahu, prohlubuje koncentraci a představivost, chrání před konflikty. Při týmové práci přináší harmonii, solidaritu a vědomí společného cíle. Zvyšuje sebevědomí.

Léčebné využití: pomáhá léčit potíže způsobené stresem, negativními emocemi a strachem, posiluje nervový systém. Čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány, udržuje v rovnováze metabolismus, posiluje imunitní systém, snižuje krevní tlak.

Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. 

Léčebné využití: dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.

Délka náhrdelníku včetně střapce je 51 cm.

Velikost korálků je 8 mm.

Náhrdelník je vhodný pro znamení: Beran, Kozoroh, Střelec, Rak, Vodnář a Váhy

Náhrdelník obdržíte v ozdobném sáčku z organzy a s popisem daného náhrdelníku.