Přívěšek srdce z minerálních kamenů jako dárek zdarma pro všechny objednávky nad 999 Kč. Udělejte si radost dvakrát.

O nás

Jmenuji se Lucie a minerály patří zkrátka odjakživa ke mně. Věřím v jejich sílu, léčivé schopnosti a dobíjí mě pozitivní energií. Své oblíbené kameny mám ráda vždy při sobě. A protože nosit je po kapsách nebo třeba v peněžence je docela nepraktické, a hlavně by to při jejich kráse byla opravdu škoda, rozhodla jsem se kdysi udělat si z nich náramek.

 Řešení víc než dokonalé. Své oblíbence jsem tak měla stále u sebe a navíc získala i krásný šperk a módní doplněk, který celé mé okolí obdivovalo. Netrvalo dlouho a už jsem dělala náramky i pro mé kamarádky, pak taky pro kamarádky kamarádek a pro jejich rodiny. A teď je ráda vyrobím i pro vás.

 Všechny korálky pochází výhradně od českých dodavatelů, každý z nich pečlivě vybírám a ručně navlékám. Jednotlivé náramky pak ještě dolaďuji k dokonalosti pomocí komponentů ze stříbra, chirurgické ocele, bižuterního kovu či šperků swarovski.

 Kvalita výrobku a spokojenost zákazníků je u mě vždy na prvním místě. Proto když si nevyberete z mých hotových kousků, s radostí pro vás vyrobím náramek či náhrdelník přímo na míru.

Záznamy nebyly nalezeny...