Přívěšek srdce z minerálních kamenů jako dárek zdarma pro všechny objednávky nad 999 Kč. Udělejte si radost dvakrát.

Navždy v srdci - párové náramky z lávy a jaspisu

4 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Párové náramky z lávy a jaspisu. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do
18.7.2024
699 Kč    
Kategorie Párové náramky
 

Minerální náramky pro všechny zamilované. I když nejste stále spolu, máte kousek toho druhého vždy u sebe, díky párovým náramkům z lávy a jaspisu.

Láva je ochranným talismanem, který svého majitele chrání před negativními energiemi a vrací je zpět svému původci. Vibrace lávových kamenů dokáží navodit pocit relaxace, uklidnit a harmonizovat energie. Pozitivně ovlivňují potíže s koncentrací nebo spánkem. Silná energetická vibrace lávových kamenů probouzí naši energii, která volně proudí skrze meridiány, energetické dráhy těla. Ovlivňuje příznivě i imunitní systém, pozitivně působí proti stresu a odstraňuje deprese. Příznivě působí na činnost vnitřních orgánů, zrychluje metabolismus, detoxikuje organismus, zlepšuje oběh krve i lymfy a pomáhá při regeneraci kůže. 

Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. 

 Velikost korálků je 8 mm.

Náramky jsou vhodné pro znamení: Váhy, Štír, Kozoroh, Vodnář, Beran a Panna

Do poznámky v objednávce uveďte, prosím, jakou si budete přát velikost náramků. Běžná velikost dámského náramku je 18 cm, pánského 20 cm.

Náramek obdržíte v ozdobném sáčku z organzy s popisem daného náramku.

Chcete upravit náramky dle vašeho přání? Chcete náramek s přívěškem? Rádi vám náramky upravíme dle vašeho přání. Napište nám!